Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

Mesalka za ajvar

0 MKD

Company advertisement For sale by: Vodomat 11 Aug 10:01 Log into the company to make changes
Ad type
For sale
Advertised by
Store
Location
Kumanovo
Products
Other
Погледајте го видеото:
https://drive.google.com/file/d/1yxkNMZdH8cF94M6LdXxUowNz_AMZVfi8/view?ts=5d73b337
Првата мешалка е направена пред 6 годни и работи успешно до денеска. Се разликува од другите по тоа што е крајно едноставна, рабоди на 12V и е бозопасна. Деловите што навлегуваат во ајварот се од инокс челик и буково дрво. Моторот може да работи непрекинато повеќе од 6 часа поради што е снабден со ладење. Со мешалката може да се меша и локум !
Vodomat
075 427397
Leaflet
To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information