Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

BIOTRON LAMPA od Zepter

0 MKD

For sale by: Maja 14 Feb 18:56 Delete, Edit or Renew Your Ad
Ad type
For sale
Advertised by
Private
Products
Other
БИОТРОН ЛАМПА од Zepter се користи за лечење на реума, повреди, болки во половината, рани, спортски повреди, ишијас, дерматоза и најефикасна е во лечење на хроничен синусит. Нема контраиндикации, нема УВ зрачење и препорачлива е за деца. Лампата е практично нова и употребувана е помалку од два месеци. Цена поволна.
https://www.youtube.com/watch?v=-u1L6F7n2HA
To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information