Македонски | Shqip | English |

Frizider Gorenje

For sale by: Risto 06 Jun 15:45 Delete, Edit or Renew Your Ad
Buy now, pay later! Apply and find out how much money you could get from Iute!
Apply now! >
Price:

2 600 MKD

Location: Kisela Voda, Skopje
Products : Refrigerators and Freezers
Manufacturer: Gorenje
Model: International
Продавам користен фрижидер од марка Горење во одлична состојба сите делови се во функција и неоштетен и редовно чистен. Цена на на фрижидерот 2 600 денари.
There are no visited ads
To the top