Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

Frizider marka Electrolux vo ispravna sostojba

10 500 MKD

For sale by: Eli 08 May 08:18 Delete, Edit or Renew Your Ad
Продавам фрижидер марка Elektrolux купен во 2011 година, но користен само една година. Истиот е во добра и исправна состојба. Димензии на фрижидерот се В-155см/Ш-60см/Д-57см.Цена 10.500 денари.
Leaflet
To the top