Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

Rainbow e series E2

For sale by: Aleksandra 15 Feb 20:38 Delete, Edit or Renew Your Ad
Машината е последен модел со опција за безшумно работење. Ги има деловите:
- Голема тресалка за длабинско чистење теписи, килими и јоги,
- Додатокот за чистење плочки, прозори, паркети и сл.
- Сосема нов дел за суво и влажно перење на теписи и теписони.
Цена по договор
Aleksandra
071/326-456
Leaflet
To the top