Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

Izrabotka na kazani za rakij

For sale by: Стојан Аговиќ 27 Nov 22:54 Delete, Edit or Renew Your Ad
Казанџиска работилница СТОЛЕ. Пордавам и изработувам секаков вид на казани за варење на ракија и разни предмети од бакар како и калаисување. (тави, котли, тепсии, купели за крштевање на деца)
Стојан Аговиќ
078348105. 078254513
Leaflet
To the top