Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

Shpric Kompresor Boca per shkume dhe Fshisa

1 100 EUR

For sale by: Jusuf 06 May 22:09 Delete, Edit or Renew Your Ad
Shprici esht ne gjendje pune esht me uj te ngrohet,esht i bere servis...& Kompresori 50 L eshte i ri shum pak i perdoret...& Boca per shkume 65L Dhe fshisa esht shum pak e perdoret ....
To the top