Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

Deloven objekt so dvorno mesto vo Kavadarci

79 EUR

For sale by: Zoran 17 Nov 23:27 Delete, Edit or Renew Your Ad
Деловен објект со површина од 1060 м2 и дворно место од 5000 м2. До објектот има вода ,струја и канализација.Објектот е на асвалтен пат на почетокот на село сопот Кавадарци.
Може да се продава на делови и на рати во зависност од вашите потреби и можности.
To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information