Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

Deloven prostor 105m2 Katolicka

500 EUR /monthly

Company advertisement For rent by: Green House 03 Jul 12:02 Log into the company to make changes
Ad type
For rent
Advertised by
Store
Facilities
Offices
Se izdava deloven prostor od 105m2, vo delovna zgrada, 4 kancelarii+priemen del. Prostorot se naogja na 4 kat,ima 2 golemi balkoni, sopstveno parno na struja. Cena za mesecen zakup 450 evra.

SIFRA:41911
Green House
Агенцијата за недвижности, Грин Хаус работи успешно од почетокот на 2006 година , млада , амбициозна и просперитетна агенција. Работиме со сите недвижности , продажба на плацеви , продажба и издавање на станови , куќи деловни простории итн. Нашата цел е чесна и успешна работа, завршување на сите процедури при купопродажба на недвижен имот од самиот почеток до крај. Деловната соработка и професионалното работење како и успешно завршена работа е нашета цел.
Visit our store page
11 oktomvri 86/1-8 Show on the map
071/344-070 , 070/344-070, 3213-851
https://www.greenhouse.mk
Leaflet
To the top