Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR VO BUNJAKOVEC

400 EUR /monthly

Company advertisement For rent by: Bastion Real Estate 29 Jun 14:28 Log into the company to make changes
Leaflet
Bastion Real Estate
LUKSUZEN STAN VO STROG CENTAR DVOSOBEN 450 EUR
PREKRASEN DUKAN OD 60M2 VO NAJSTROG CENTAR 132 000 EUR
 DELOVEN OBJEKT NA PRODAZBA VO BUTEL   400m2 220 000 EUR
SE IZDAVA ODLICEN APARTMAN NA VODNO OD 125m2 SO 3 SPALNI 800 EUR
Ad type
For rent
Advertised by
Store
Address
Area
Facilities
Offices
Se izdava deloven prostor vo Bunjakovec,od 70m2,na prizemje,so dozvola.
Delovniot se sostoi od tri kancelarii i priemen hol.
Cena: 400e.
Sifra: 11713
Broj za kontakt: 078 350 081
Bastion Real Estate
25 Години со Вас !!! Пред Вас го имате надобриот и најсигурен партнер за недвижности и Ваш искрен пријател! Агенцијата за недвижности Бастион е основана во 1995 година, и е една од водечките агенции во Р.Македонија. Оттогаш па наваму зад нас се полни 19 години напорна и успешна работа. Професионалноста е наш најголем атрибут, а како резултат на тоа и нашиот висок рејтинг во бизнисот со недвижностите и финансискиот консалтинг. Во нашиот широк асортиман на недвижнини може да пронајдете станови на различни локации низ Скопје како и надвор од државава. Нашата понуда вклучува голем избор на недвижнини и тоа : - гарсоњера во Аеродром - нови станови во космос Аеродром - луксузен апартман во комплексот св. Јован - куќа со поглед на море во Грција - Апартамни во Грција - издавање на деловни простории на атрактивни локации во Скопје Издаваме и продаваме станови за фамилии со различна кавадратура, во нашиот асортиман може да најдете станови од најмала квадратура гарсоњери од 38м2 кои се наменети за студенти, па се до поголеми станови комфорни за фамилии со квадратури од 145м2, 198 м2, 64м2, 120м2 кои се наоѓаат на атрактивни локации во Скопје. Сите понуди кои ги нудиме може да ги погледнете во нашата продавница на Pazar3.mk, во која има голем избор на недвижнини кои одговараат на сечиј вкус и потреба. Ние на пазарот постоиме долг временски период, па според тоа може да се издвоиме како најдобри во полето на недвижнини. Сите недвижнини кои ги нудиме може да ги погледнете, со тоа ќе добиете реална слика за тоа што би го купиле. Доколку сакате да ни се обратите може на нашите телефонски броеви, или преку нашата емаил адреса: 070 24 25 64 02 3111 202 bastion2@t-home.mk Ве очекуваме да ни се обратите!
Visit our store page
Ул Дебарца 57/4 Show on the map
3111 202 070 24 25 64
https://www.facebook.com/RealBastion/
Bastion Real Estate
078 350 081
Leaflet
Bastion Real Estate
Atraktivna Garsonjera vo Centar namestena 200 EUR
Odlicna nova kuka na Vodno vo Teferic 166m2 145 000 EUR
NOV VSELIV STAN VO NOVO LISICE 64 000 EUR
PREUBAVA VILA  VO METAMORFOZI GRCIJA NA 50m OD MORE 1 000 000 EUR
To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information