Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

SE IZNAJMUVA DELOVEN PROSTOR KAJ UNIVERZALNA SALA

1 450 EUR /monthly

Company advertisement For rent by: Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate 11 Apr 14:11 Log into the company to make changes
Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate
077/699-416
Ad type
For rent
Advertised by
Store
Facilities
Offices
СЕ ИЗНАЈМУВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР ВО ЦЕНТАР КАЈ УНИВЕРЗАЛНА САЛА.
-САМОСТОЕН ОБЈЕКТ

ПОВРШИНА 180 М2
2 НИВОА
8 КАНЦЕЛАРИИ
3 КУПАТИЛА
НЕНАМЕСТЕН
СОПСТВЕНО ПАРНО
КЛИМА УРЕД ВО СЕКОЈА ПРОСТОРИЈА
СОПСТВЕН ПАРКИНГ ПРОСТОР ЗА 6 ВОЗИЛА

ЦЕНА 1450 ЕВРА

ШИФРА А206
Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate
Тифани Агенција за недвижности нуди услуги за продажба и изнајмување на недвижен имот во Р. Македонија. Како посредничка агенција, нашата обврска и задача е покрај пронаоѓање на купувач или соодветна недвижност согласно со вашето барање, исто така и подготвување на сите потребни документации, составување на договори, резервации и сл. се со цел комплетно обезбедување на сигурноста на двете страни се до завршување на целокупната процедура за изнајмување/ продажба на имотот. Исто така, Тифани Агенција за недвижности нуди идејни ентериерни решенија со 3Д проекција за полесно визуелизирање, можност за изведба, монтажа, комплетно уредување и реновирање на вашата недвижност.
Visit our store page
ул.Васил Ѓоргов бр.24/4 Show on the map
077/699-416
Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate
077/699-416
To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information