Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

SE IZNAJMUVA DELOVEN PROSTOR VO STROG CENTAR

1 000 EUR /monthly

Company advertisement For rent by: Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate 10 Dec 20:17 Log into the company to make changes
Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate
077/699-416
Leaflet
Ad type
For rent
Advertised by
Store
Facilities
Offices
СЕ ИЗНАЈМУВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР ВО СТРОГ ЦЕНТАР, КАЈ ПАЛАТА МАКЕДОНИЈА.
ПОВРШИНА 130 М2 - НА 2 НИВОА
4 КАНЦЕЛАРИИ, 1 ЧАЈНА КУЈНА И 1 КУПАТИЛО
3 КАТ СО ЛИФТ

ЦЕНА 1000 ЕУР

ШИФРА М2
Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate
Тифани Агенција за недвижности нуди услуги за продажба и изнајмување на недвижен имот во Р. Македонија. Како посредничка агенција, нашата обврска и задача е покрај пронаоѓање на купувач или соодветна недвижност согласно со вашето барање, исто така и подготвување на сите потребни документации, составување на договори, резервации и сл. се со цел комплетно обезбедување на сигурноста на двете страни се до завршување на целокупната процедура за изнајмување/ продажба на имотот. Исто така, Тифани Агенција за недвижности нуди идејни ентериерни решенија со 3Д проекција за полесно визуелизирање, можност за изведба, монтажа, комплетно уредување и реновирање на вашата недвижност.
Visit our store page
ул.Васил Ѓоргов бр.24/4 Show on the map
077/699-416
Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate
077/699-416
Leaflet
To the top