Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR KARABINA DOVLEZDIK

0 EUR

Company advertisement For sale by: АГЕНЦИЈА ЗА НЕДВИЖНОСТИ СТРЕЛЕЦ 21 Dec 10:58 Log into the company to make changes
АГЕНЦИЈА ЗА НЕДВИЖНОСТИ СТРЕЛЕЦ
047 232 004, 070 339 404, 076 451 799
Leaflet
АГЕНЦИЈА ЗА НЕДВИЖНОСТИ СТРЕЛЕЦ
CENTAR DVA DELOVNO ADMINISTR PROSTORI PO 103m2 1 100 ЕУР
OU TODOR ANGELEVSKI KUKA SO DVOR PARNO 99 000 ЕУР
К1856 MALA NOVA KUKA 19+20+4+DVOR SO PARKING 26 000 ЕУР
4/171, КАЈ ВЕРО, 1КАТ, 98М2,54М2ТЕРАСА, ПОДРУМ 3М2, ПАРКИНГ 107 000 ЕУР
Ad type
For sale
Advertised by
Store
Location
Bitola
Facilities
Offices
ИД509, ДОВЛЕЏИК, СЕ ИЗДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР- КАРАБИНА СО ДОГРАМА ОД 190М2 НА ВТОР КАТ (закупецот може да го комплетира просторот према своите потреби и тоа да се компензира со закупнината)
4 ЕВРА/М2
ИНФОРМАЦИИ ВО АГЕНЦИЈАТА СТРЕЛЕЦ БИТОЛА, СЕКОЈ РАБОТЕН ДЕН ОД 8,30 ДО 13,30 И ПОПЛАДНЕ ОД 17 ДО 19,30, ВО САБОТА ОД 8,30 ДО 13 ИЛИ НА WWW.STRELECNEDVIZNOSTI.COM 070 339 404 076 451 799 047 232 004 047 222 940 ИЛИ НА FACEBOOK AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI STRELEC BITOLA
АГЕНЦИЈА ЗА НЕДВИЖНОСТИ СТРЕЛЕЦ
Продажба и изнајмување на станови и куќи, деловни простори и парцели за градба, консултантски услуги, проектирање, надзор и ревизија.
Visit our store page
ул. Климент Охридски бр. 25 Show on the map
047 232 004, 070 339 404, 076 451 799
http://strelecnedviznosti.mk/strelec/
АГЕНЦИЈА ЗА НЕДВИЖНОСТИ СТРЕЛЕЦ
047 232 004, 070 339 404, 076 451 799
Leaflet
АГЕНЦИЈА ЗА НЕДВИЖНОСТИ СТРЕЛЕЦ
CENTAR SAMOSTOJNA KUKA SO DVOR I GARAZA 85 000 ЕУР
KUKA78m2+SUTEREN48m2+GARAZA+DVOR AB PLOCA 45 000 ЕУР
SE IZDAVA RENOVIRAN OPREMEN STAN LIFT VO CENTAR 250 ЕУР
CENTAR BITOLSKA KUKA PODRUM PRIZEMJE I KAT 66 000 ЕУР
To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information