Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava deloven prostor vo Centar Skopje

0 MKD

Company advertisement For sale by: Mako Market 11 Feb 11:03 Log into the company to make changes
Ad type
For sale
Advertised by
Store
Facilities
Offices
Се изнајмува наменски деловен простор од 180м2 во центарот на Скопје!

📌 Метрополит Теодосиј Гологанов - спроти студентксиот Кузман 📌

Просторот располага со:
✅ 3 Засебни влезови;
✅2 Големи Канцеларии - Океански Простор;
✅ Една Мала - Засебна Канцеларија;
✅ Функционална Кујна;
✅ 2 Тоалети Со Топла Вода;


📞 Лице за контакт: Горјанчо - 070 243 813
Mako Market
Мако Маркет е компанија за производство и дистрибуција на стока за широка потрошувачка. Таа постои на пазарот повеќе од 28 години. Компанијата дистрибуира интернационални брендови кои често се лидери на пазарот. Во 2002 година компанијата го произведе својот прв чоколаден крем, наречен Виена. Со тоа започна ново поглавје на компанијата, во кое произведувањето на сопствени брендови стана подеднакво важно, како и дистрибуцијата. Набргу потоа се родија и брендовите Тазе пуканки и Мое колаче, со 14 различни екстензии на колачиња и вафел производи. Освен сопствените брендови, Мако Маркет произведува и приватни трговски марки. Над 150 вработени работат низ повеке сектори на дистрибуција, производство, продажба, маркетинг и администрација со цел да ги постигнеме најдобрите резултати.
Visit our store page
Show on the map
078376997
Mako Market
078376997
Leaflet
To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information