Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

Delovna zgrada 850m2 vo Taftalidze 1

1 300 000 EUR

Company advertisement For sale by: Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate 28 Nov 17:31 Log into the company to make changes
Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate
077/699-416
Leaflet
Ad type
For sale
Advertised by
Store
Facilities
Offices
Се продава деловна зграда во Тафталиџе 1.

Внатрешна површина 850 м2
Плац 350 м2
Сутерен+приземје+3 ката+поткровје
25 канцеларии
5-10 паркинг места
Централно парно и фенкулери

Цена 1 300 000 Евра

Шифра С676
Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate
Тифани Агенција за недвижности нуди услуги за продажба и изнајмување на недвижен имот во Р. Македонија. Како посредничка агенција, нашата обврска и задача е покрај пронаоѓање на купувач или соодветна недвижност согласно со вашето барање, исто така и подготвување на сите потребни документации, составување на договори, резервации и сл. се со цел комплетно обезбедување на сигурноста на двете страни се до завршување на целокупната процедура за изнајмување/ продажба на имотот. Исто така, Тифани Агенција за недвижности нуди идејни ентериерни решенија со 3Д проекција за полесно визуелизирање, можност за изведба, монтажа, комплетно уредување и реновирање на вашата недвижност.
Visit our store page
ул.Васил Ѓоргов бр.24/4 Show on the map
077/699-416
Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate
077/699-416
Leaflet
To the top