Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

Deloven prostor vo Aerodrom

For rent by: Aleksandar Yesterday 20:56 Delete, Edit or Renew Your Ad
Ad type
For rent
Advertised by
Private
Area
Facilities
Other
Се издава/продава деловен простор во населба Аеродром. Истиот е со големина од 87м2 на прв кат. Просторот е комплетно реновиран (целосна водоводна и електрична инсталација), поплочен со гранитни плочки, со централно греење БЕГ и е погоден за сите услужни дејности како ординации (можност за регистрирање на 2 засебни ординации), канцеларии, нотари, адвокати, изложбен простор и тн. Запишан во имотен лист како деловни простории.

Цена за продажба: 75.000€ (цената е фиксна)

Цена за изнајмување: 350€ (за плаќање месец за месец)

За сите останати информации можете телефонски да ме контактирате.
Aleksandar
070317414
Leaflet
To the top