Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR NA UL MAKEDONIJA

Company advertisement For rent by: БОЖИНОСКИ-НЕДВИЖНОСТИ 23 Aug 15:38 Log into the company to make changes
Ad type
For rent
Advertised by
Store
Facilities
Other
Агенција за Недвижности Божиноски издава деловен простор во строгиот центар на градот, на Ул. Македонија, од 23m2, со парно и клима.
Цена: 250 евра
Шифра:5616
Контакт: Влатко 076/355-224
[email protected]
http://bozinoski.mk/
БОЖИНОСКИ-НЕДВИЖНОСТИ
Млада Агенција со големо искуство и брокери кои го следат Вашиот чекор
Visit our store page
Атинска 3А Show on the map
02/3076-716 02/3076-527 076/355-220
БОЖИНОСКИ-НЕДВИЖНОСТИ
02/3076-716 02/3076-527 076/355-220
Leaflet
To the top