Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

Deloven prostor 98m2 vo Hipodrom

0 MKD

For rent by: Сашо 25 Feb 15:27 Delete, Edit or Renew Your Ad
Се издава деловна просторија од 98м2 плус по потреба има и помошни простории од 65м2.
Во населба Хиподром во близина на главната улица Благоја Стевковски.
Објектот е на атрактивна локација, погоден за повеќе дејности: трговија, банкарство, ординации и друго.
Телефон за контакт: 075-404-284
Сашо
075-404-284
Leaflet
To the top