Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

Deloven objekt prodavnica 200m2

For rent by: Душко 24 Jan 08:18 Delete, Edit or Renew Your Ad
Објектот е на главниот пат помеѓу с. Брвеница и с. Челопек, на крај од с. Брвеница (веднаш после Бел Мост), на 1км од најблиското училиште.
ИДЕАЛНО ЗА КЛАДИЛНИЦА И КАЗИНО
Просторот што се издава е:
- продавница 200м2, изолирано, со поставено парно, санитарен чвор и надзор со камери
- двор (поплочен со бекатон) - со паркинг место за 20 автомобили
- можност за изградба(поставување) на летна тераса.
ЦЕНА ПО ДОГОВОР
Душко
075209920
Leaflet
To the top