Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

Deloven prostor vo Centar

Company advertisement For sale by: БОЖИНОСКИ-НЕДВИЖНОСТИ 29 Nov 16:43 Log into the company to make changes
Ad type
For sale
Advertised by
Store
Location
Skopje
Facilities
Other
Се продава дел. простор во Центар од отворен тип од 350м2 + скалила со посебна канцеларија, чајна кујна и два тоалети. Има прозори горе на ѕидовите. Има клима и вентилација .Греењето е подно низ цел дел. простор .Целиот плафон е спуштен со осветлување преубаво и плочки . Се наоѓа кај Универзална Сала


е.б. 10469

Контакт: 076/355-223
БОЖИНОСКИ-НЕДВИЖНОСТИ
Млада Агенција со големо искуство и брокери кои го следат Вашиот чекор
Visit our store page
Атинска 3А Show on the map
02/3076-716 02/3076-527 076/355-220
БОЖИНОСКИ-НЕДВИЖНОСТИ
02/3076-716 02/3076-527 076/355-220
To the top