Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

REKREATIVEN UGOSTITELSKI KOMPLEKS

0 EUR

Company advertisement For sale by: KASTEL NEDVIZNOSTI 23 Jun 13:08 Log into the company to make changes
Leaflet
KASTEL NEDVIZNOSTI
ODLICEN NOV 4 SOBEN STAN 93 M2 I PARKING MESTO 80 000 EUR
ODLICNI NOVI STANOVI VO TAFTALIDZE 1 1 050 EUR
TROSOBEN RENOVIRAN STAN VO NOVO LISICE 58 500 EUR
TROSOBEN RENOVIRAN STAN VO HROM 0 MKD
Ad type
For sale
Advertised by
Store
Facilities
Other
- Се наоѓа на само 12 км од центарот на Скопје,
сместено во падините на планината Водно, во
Општина Сопиште, на патот од с.Соње кон
с.Чифлик.
- Комплексот располага со ресторан од затворен
тип, ресторан од отворен тип ( 300-400 гости )
сместен на висинска платформа со прекрасен
поглед, вип бар, два базени со солена морска
вода, beach бар, две професионални кујни,
игротека за деца и паркинг простор за 100
возила.
- Во склоп на комплексот има и кука од 154 м2 со
сопствен приватен базен.
- Целиот комплекс е под видео надзор, и
обезбеден од приватна Агенција.
- Се продава поволно!!!
KASTEL NEDVIZNOSTI
075276444
Leaflet
KASTEL NEDVIZNOSTI
CETVOROSOBEN OPREMEN STAN VO NOVO LISICE 270 EUR
SE IZDAVA NOV DVOSOBEN STAN VO MIDA 250 EUR
POVOLNO TROSOBEN STAN OD 72M2 VO AERODROM 66 000 EUR
SE IZDAVA DUKAN VO KISELA VODA KAJ CESMA 300 EUR
To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information