Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

Deloven prostor vo neposredna blizina na Ramstor

0 MKD

For sale by: Ena Mann 13 Aug 17:31 Delete, Edit or Renew Your Ad
Ad type
For sale
Advertised by
Private
Area
Location
Struga
Facilities
Other
Просторот се наоѓа на улица Маршал Тито бр. 145 на приземје, во населена куќа. Се наоѓа на самата улица каде што има и место за паркирање и можност за користење на магацински простор кој не е вклучено во цената, нити во квадратурата.

Продавницата на која бевме сопственици работеше одлично до Мај 2018 како продавница за прехрана, меѓутоа од здравствени причини немавме можност повеќе да се грижиме за истиот.

Во зависност од услугата што би ја нуделе и просторот што би го користеле за цената на месечната кирија може да разговараме повторно.

Има услови и дневна светлина со тоа што може да се користи како простор за приватно училиште, кол центар, магацин, ординација, козметички салон.

Просторот може да го погледнете во секое време.
во моментов изгледа како на сликите. Полиците и фрижидерите ќе бидат повлечени во најкус можен рок.

За повеќе информации пишете ми на вибер или ватс еп бројчето.

Leaflet
To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information