Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava deloven prostor vo centar na Kumanovo

For rent by: Сашо 28 Nov 20:26 Delete, Edit or Renew Your Ad
Се издава деловен простор во центар на Куманово на самиот плоштад во поранешна стоковна куќа НАМА.
Деловен простор со 832м2 на прв кат со влез дирекно од плоштад.
Телефон за Контакт 070 258 808 - Сашо
Сашо
070258808
To the top