Published: Aug 12 2015 03:36

Se izdava deloven objekt od 100m2 Prilep

Published: Aug 12 03:36
Views: 44
Се издава деловен објект со големина од 100м2. Објектот се наоѓа на главна улица, наспроти Градскиот стадион во Прилеп на 5 минути од центарот на градот, целосно е реновиран, располага со сопствен паркинг простор и можност за користење на околните пракинг места бесплатно.
Доколку сте заинтересирани објектот може да се види во секое време.
if this Ad breaks the Rules of Advertisement or Safe trade

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information