Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

SE IZDAVA DUKAN VO CENTAR CELIOT SO IZLOG 320m2

1 900 EUR /monthly

Company advertisement For rent by: Bastion Real Estate 23 Nov 13:51 Log into the company to make changes
Leaflet
Bastion Real Estate
LUKSUZEN STAN VO PARK REZIDENS SO MEBEL 195 000 EUR
IZDAVAM VILA VO GRCIJA  TRIGLIA 10m MORE 3 SPALNI 500 EUR
Prekrasen stan so pogled na Vodno 79 000 EUR
Nov stan vo Aerodrom kompleks Kosmos od 50m2 52 500 EUR
Ad type
For rent
Advertised by
Store
Address
Izdavam dukan vo centarot na Skopje ,na ubava lokacija ,na bulevar,celiot vo staklo so ogromni izlozi,vo 2 nivoa,na prizemje 220m2 i mezanin uste 100m2 ,toaleti ,na agol na naova zgrada,vidliv od site strani,pogoden za site nameni od maloprodazba do office prostor za vasata kompanija so izlozben del.
070 24 25 64
Bastion Real Estate
25 Години со Вас !!! Пред Вас го имате надобриот и најсигурен партнер за недвижности и Ваш искрен пријател! Агенцијата за недвижности Бастион е основана во 1995 година, и е една од водечките агенции во Р.Македонија. Оттогаш па наваму зад нас се полни 19 години напорна и успешна работа. Професионалноста е наш најголем атрибут, а како резултат на тоа и нашиот висок рејтинг во бизнисот со недвижностите и финансискиот консалтинг. Во нашиот широк асортиман на недвижнини може да пронајдете станови на различни локации низ Скопје како и надвор од државава. Нашата понуда вклучува голем избор на недвижнини и тоа : - гарсоњера во Аеродром - нови станови во космос Аеродром - луксузен апартман во комплексот св. Јован - куќа со поглед на море во Грција - Апартамни во Грција - издавање на деловни простории на атрактивни локации во Скопје Издаваме и продаваме станови за фамилии со различна кавадратура, во нашиот асортиман може да најдете станови од најмала квадратура гарсоњери од 38м2 кои се наменети за студенти, па се до поголеми станови комфорни за фамилии со квадратури од 145м2, 198 м2, 64м2, 120м2 кои се наоѓаат на атрактивни локации во Скопје. Сите понуди кои ги нудиме може да ги погледнете во нашата продавница на Pazar3.mk, во која има голем избор на недвижнини кои одговараат на сечиј вкус и потреба. Ние на пазарот постоиме долг временски период, па според тоа може да се издвоиме како најдобри во полето на недвижнини. Сите недвижнини кои ги нудиме може да ги погледнете, со тоа ќе добиете реална слика за тоа што би го купиле. Доколку сакате да ни се обратите може на нашите телефонски броеви, или преку нашата емаил адреса: 070 24 25 64 02 3111 202 bastion2@t-home.mk Ве очекуваме да ни се обратите!
Visit our store page
Ул Дебарца 57/4 Show on the map
3111 202 070 24 25 64
https://www.facebook.com/RealBastion/
Bastion Real Estate
3111202 +38970 24 25 64
Leaflet
Bastion Real Estate
STAN VO CAIR 37 000 EUR
NOV STAN 61M2 VODNO 400 EUR
SEMEJNA KUKA VO VLAE 150 000 EUR
PRODAVAM HOTEL VO NEA MUDANJA GRCIJA 450 000 EUR
To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information