Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

Dukani na TOP Lokacii vo Centar

0 MKD

Company advertisement For rent by: ASTORIA NEDVIZNOSTI 02 Oct 15:18 Log into the company to make changes
ASTORIA NEDVIZNOSTI
Odlicen trosoben stan vo Reonski Centar Lisice 0 МКД
Top cena za  stan vo Centar so 2 spalni 0 МКД
Top stan vo Mida Kompleks so 1 spalna 0 МКД
NAMESTEN STAN VO KAPISTEC 0 МКД
Ad type
For rent
Advertised by
Store
Address
Location
Skopje
1. Prodavame razraboten dukjan vo GTC vo podrum so povrsina od 82m2 po imoten list. Cena po dogovor.

2. Izdavame dukjan na glavna ulica vo Centar so vkupna povrsina od 150m2. Prizemje 120m2, galerija 30m2 i magacin od 25m2.

3. Izdavame dukan na odlicna lokacija kaj Klinicki Centar .Povrsina od 42m2 i magacin od 11m2.
__________________________________________
4.Шифра 24570
Издаваме одличен деловен простор - дуќан во Центар кај Католичка црква со површина од 100м2 и двор од 15м2.

5.Шифра 24573
Издаваме дуќан на одлична локација во Дебар Маало. Површина од 65м2. Цена 600 евра

За подетални информации можете да не контактирате на тел. бр. 071/333-336
ASTORIA NEDVIZNOSTI
Асторија - една од најголемите агенции за недвижности во Македонија, со продажба и изнајмување на недвижен имот. Ние се трудиме на своите клиенти да му го пружиме само најдоброто! Нашиот посветен тим од професионалци имаат за цел да Ви го понудат тоа што одговара на вашите потреби, согласно вашиот буџет, со цел подобрување на вашиот животен стил. Во нашиот асортиман кој го нудиме се недвижнини од висока класа, кои се издвојуваат од останатите. Погледнете ја нашата понуда на издавање и продавање на недвижен имот на повеќе локации низ Скопје, со различна квадратура. - продавање на куќа во Водно - издавање на луксузен стан на Водно - двособен стан во новоградба Карпош - одлична куќа во Козле - издавање на модерно опремен стан во city garden - издавање на модерен стан во комплекс мида - продавање на луксузна куќа во злокуќани Ние ја разбираме важноста во инвестирање во недвижнини и неопходноста да се работи со агенти кои ќе имате доверба. Ние како ваши агенти, се трудиме да ви дадеме најдобра понуда од моменталните актуелни недвижни кои ги издвојуваме, а Вие како наши клиенти треба да имате доверба во Нас. Ние ја цениме вашата приватност, и секоја информација која ја добиваме од Вас ја сметаме за приватност, користејќи ја таа информација да Ви обезбедиме најдобра можна услуга. Ние сме Асторија- агенција за недвижности каде што треба да започне вашата потрага по нов дом. Ние од наша страна Ви предлагаме, кога сте по потрага на стан или куќа дали за изнајмување или купување, најдобро е истиот да го погледнете за да добиете реална слика за тоа што ќе го купите. Нашата продавница на Pazar3.mk изобилува со голем број на огласи. Сигурно ќе изберете некоја понуда која одговара на вашите потреби. Ве очекуваме да ни се обратите и заедно да го избереме тоа што е најдобро за вас!
Visit our store page
Ул “Аминати трети„ бр 65 Show on the map
+3892 3110-566 071/244-331 071/333-336
http://www.realestate.com.mk
ASTORIA NEDVIZNOSTI
+3892 3110-566 071/333-336
ASTORIA NEDVIZNOSTI
 TOP STAN NA VODNO SO POGLED KON SKOPJE 113 M2 113 000 ЕУР
Stan od 80m2 vo Kapistec  vo Luna zgrada 0 МКД
Odlicen Nov stan vo Taftalidze 0 МКД
Luxurious house with beautiful view in Crnice 0 МКД
To the top