Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

Tri dukani na odlicna lokacija vo Centar

0 MKD

Company advertisement For rent by: ASTORIA NEDVIZNOSTI 11 Jan 09:35 Log into the company to make changes
Leaflet
ASTORIA NEDVIZNOSTI
Se izdava dvosoben stan kaj Amerikan Koledz 220 ЕУР
Brend new apartment in Center with 1 badroom 0 МКД
Deloven prostor vo Centar od 130 m2 i 58 m2 0 МКД
Plac za gradba so 3 markici 0 МКД
Ad type
For rent
Advertised by
Store
Address
Area
Location
Skopje
Шифра 22993
Izdavame tri dukana vo Centar so povrsina od 34m2. Dukanite se eden do drug i istite mozat da funkcioniraat kako edna celina od 100m2. Istite imaat po eden sanitaren cvor i inverter klima . Cena za eden dukan ... 500 evra .....

Kontakt tel.
071/333-336
ASTORIA NEDVIZNOSTI
Асторија - една од најголемите агенции за недвижности во Македонија, со продажба и изнајмување на недвижен имот. Ние се трудиме на своите клиенти да му го пружиме само најдоброто! Нашиот посветен тим од професионалци имаат за цел да Ви го понудат тоа што одговара на вашите потреби, согласно вашиот буџет, со цел подобрување на вашиот животен стил. Во нашиот асортиман кој го нудиме се недвижнини од висока класа, кои се издвојуваат од останатите. Погледнете ја нашата понуда на издавање и продавање на недвижен имот на повеќе локации низ Скопје, со различна квадратура. - продавање на куќа во Водно - издавање на луксузен стан на Водно - двособен стан во новоградба Карпош - одлична куќа во Козле - издавање на модерно опремен стан во city garden - издавање на модерен стан во комплекс мида - продавање на луксузна куќа во злокуќани Ние ја разбираме важноста во инвестирање во недвижнини и неопходноста да се работи со агенти кои ќе имате доверба. Ние како ваши агенти, се трудиме да ви дадеме најдобра понуда од моменталните актуелни недвижни кои ги издвојуваме, а Вие како наши клиенти треба да имате доверба во Нас. Ние ја цениме вашата приватност, и секоја информација која ја добиваме од Вас ја сметаме за приватност, користејќи ја таа информација да Ви обезбедиме најдобра можна услуга. Ние сме Асторија- агенција за недвижности каде што треба да започне вашата потрага по нов дом. Ние од наша страна Ви предлагаме, кога сте по потрага на стан или куќа дали за изнајмување или купување, најдобро е истиот да го погледнете за да добиете реална слика за тоа што ќе го купите. Нашата продавница на Pazar3.mk изобилува со голем број на огласи. Сигурно ќе изберете некоја понуда која одговара на вашите потреби. Ве очекуваме да ни се обратите и заедно да го избереме тоа што е најдобро за вас!
Visit our store page
Ул “Аминати трети„ бр 65 Show on the map
+3892 3110-566 071/244-331 071/333-336
http://www.realestate.com.mk
ASTORIA NEDVIZNOSTI
071/333-336 , 3110-566
Leaflet
ASTORIA NEDVIZNOSTI
PLAC SO INDUSTRISKI OBJEKT OD 1800m  MADZARI 0 МКД
Odlicen stan od 68m2 vo Crnice 0 МКД
Barame dukan na ul Makedonija 0 МКД
EKSKLUZIVNA NOVOGRADBA TROSOBEN STAN VO KOZLE 60 000 ЕУР
To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information