Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

DUKAN KAJ NOVA ZELEZNICKA

30 000 EUR

Company advertisement For sale by: Bastion Real Estate 02 Sep 10:51 Log into the company to make changes
Bastion Real Estate
DELOVEN PROSTOR ZA IZDAVANJE VO CENTAR 350 ЕУР
NOV STAN VO KISELA VODA OD 46M2 45 500 ЕУР
RENOVIRAN STAN I DELOVEN PROSTOR VO DEBAR MAALO 100 000 ЕУР
ODLICEN STAN VO NOVO LISICE VO PONOVA ZGRADA 61 500 ЕУР
Ad type
For sale
Advertised by
Store
Area
Location
Skopje
Dukja od 21m2+5m2 pomosna prostorija na prizemje so izlog i toalet.Cena-30000e
sifra...17493
Broj za kontakt: 070/346842
Bastion Real Estate
25 Години со Вас !!! Пред Вас го имате надобриот и најсигурен партнер за недвижности и Ваш искрен пријател! Агенцијата за недвижности Бастион е основана во 1995 година, и е една од водечките агенции во Р.Македонија. Оттогаш па наваму зад нас се полни 19 години напорна и успешна работа. Професионалноста е наш најголем атрибут, а како резултат на тоа и нашиот висок рејтинг во бизнисот со недвижностите и финансискиот консалтинг. Во нашиот широк асортиман на недвижнини може да пронајдете станови на различни локации низ Скопје како и надвор од државава. Нашата понуда вклучува голем избор на недвижнини и тоа : - гарсоњера во Аеродром - нови станови во космос Аеродром - луксузен апартман во комплексот св. Јован - куќа со поглед на море во Грција - Апартамни во Грција - издавање на деловни простории на атрактивни локации во Скопје Издаваме и продаваме станови за фамилии со различна кавадратура, во нашиот асортиман може да најдете станови од најмала квадратура гарсоњери од 38м2 кои се наменети за студенти, па се до поголеми станови комфорни за фамилии со квадратури од 145м2, 198 м2, 64м2, 120м2 кои се наоѓаат на атрактивни локации во Скопје. Сите понуди кои ги нудиме може да ги погледнете во нашата продавница на Pazar3.mk, во која има голем избор на недвижнини кои одговараат на сечиј вкус и потреба. Ние на пазарот постоиме долг временски период, па според тоа може да се издвоиме како најдобри во полето на недвижнини. Сите недвижнини кои ги нудиме може да ги погледнете, со тоа ќе добиете реална слика за тоа што би го купиле. Доколку сакате да ни се обратите може на нашите телефонски броеви, или преку нашата емаил адреса: 070 24 25 64 02 3111 202 [email protected] Ве очекуваме да ни се обратите!
Visit our store page
Ул Дебарца 57/4 Show on the map
3111 202 070 24 25 64
https://www.facebook.com/RealBastion/
Bastion Real Estate
070 346842
Bastion Real Estate
SE IZDAVAAT SUPER APARTMANI VO KALIKRATIJA GRCIJA 0 ЕУР
NA PRODAZBA NOVI STANOVI OD 42-110m2 900 ЕУР
ODLICEN STAN 140m2 KAISTEC VO 2 NIVOA EXTRA LUX   169 000 ЕУР
NOV STAN ZA IZDAVANJE VO NASELBA AERODROM 300 ЕУР
To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information