Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |
 

Odlicen dukan na Top lokacija vo Centar

0 MKD

Company advertisement For sale by: ASTORIA NEDVIZNOSTI 09 Jul 10:10 Log into the company to make changes
ASTORIA NEDVIZNOSTI
Stan vo Debar Malo na odlicna lokacija 0 МКД
Odlicen stan kaj ZOO so 3 spalni 0 МКД
Stan so 2 spalni vo Debar Maalo 0 МКД
Se izdava odlicen stan vo Debar Maalo 0 МКД
Ad type
For sale
Advertised by
Store
Address
Area
Location
Skopje
Prodavame odlicen dukjan ( duplex ) na glavna ulica so povrsina od 71m2 po imoten list ( 37m2+34m2 ). Dukjanot e vekje iznajmen i moze da se prevzemat kiradziite. Ima eden sanitaren cvor, sopstveno greenje. Cena po dogovor.
Za povekje informacii:
Kontakt tel.
071/333-336
ASTORIA NEDVIZNOSTI
Асторија - една од најголемите агенции за недвижности во Македонија, со продажба и изнајмување на недвижен имот. Ние се трудиме на своите клиенти да му го пружиме само најдоброто! Нашиот посветен тим од професионалци имаат за цел да Ви го понудат тоа што одговара на вашите потреби, согласно вашиот буџет, со цел подобрување на вашиот животен стил. Во нашиот асортиман кој го нудиме се недвижнини од висока класа, кои се издвојуваат од останатите. Погледнете ја нашата понуда на издавање и продавање на недвижен имот на повеќе локации низ Скопје, со различна квадратура. - продавање на куќа во Водно - издавање на луксузен стан на Водно - двособен стан во новоградба Карпош - одлична куќа во Козле - издавање на модерно опремен стан во city garden - издавање на модерен стан во комплекс мида - продавање на луксузна куќа во злокуќани Ние ја разбираме важноста во инвестирање во недвижнини и неопходноста да се работи со агенти кои ќе имате доверба. Ние како ваши агенти, се трудиме да ви дадеме најдобра понуда од моменталните актуелни недвижни кои ги издвојуваме, а Вие како наши клиенти треба да имате доверба во Нас. Ние ја цениме вашата приватност, и секоја информација која ја добиваме од Вас ја сметаме за приватност, користејќи ја таа информација да Ви обезбедиме најдобра можна услуга. Ние сме Асторија- агенција за недвижности каде што треба да започне вашата потрага по нов дом. Ние од наша страна Ви предлагаме, кога сте по потрага на стан или куќа дали за изнајмување или купување, најдобро е истиот да го погледнете за да добиете реална слика за тоа што ќе го купите. Нашата продавница на Pazar3.mk изобилува со голем број на огласи. Сигурно ќе изберете некоја понуда која одговара на вашите потреби. Ве очекуваме да ни се обратите и заедно да го избереме тоа што е најдобро за вас!
Visit our store page
Ул “Аминати трети„ бр 65 Show on the map
+3892 3110-566 071/244-331 071/333-336
http://www.realestate.com.mk
ASTORIA NEDVIZNOSTI
  Online
+3892 3110-566 071/333-336
ASTORIA NEDVIZNOSTI
DELOVEN OBJEKT CENTAR DEBAR MAALO 0 МКД
Stan so 2 spalni vo Taftalidze 0 МКД
TROSOBEN NAMESETEN STAN KAJ KALA 0 МКД
Odlicen stan vo Debar Maalo so 1spalna 0 МКД
To the top