Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava deloven objekt vo Butel

2 500 EUR /monthly

For rent by: Katerina 11 Dec 12:10 Delete, Edit or Renew Your Ad
Cе изнамува деловен објект од 1200м2 приземје, два спрата и магацин, обкетот има товарен лифт.
Се наоѓа на 300м од обиколница, поседува сопствен паринг простор. Објектот се наоѓа на главна улица пред населбата Радиашни.
Погоден за
- чување секаков вид на роба
- шивални
- канцелариски простор
- користење како деловен објект
Katerina
070217459
Leaflet
To the top