Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

Se otstapuva Revija bar food

0 MKD

For sale by: Emanuel 14 Aug 02:14 Delete, Edit or Renew Your Ad
Ad type
For sale
Advertised by
Private
Поради преселба и итно заминување во странство, се одстапува разработен бизнис, комплетно реновиран пред 50 дена, со капацитет од повеке од 400 гости, со сите документи од инвестицијата, комплетно нова и опремена кујна, подно греење, слободен пристап во прометот до сега за гаранција дека бизнисот работи беспрекорно, само за сериозни инвеститори.

Локација: Карпош 3 Т.Ц Лептокарија Скопје
Тел: 071/257-561
Emanuel
071257561
Leaflet
To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information