Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

RAZRABOTEN BIZNIS CEMENTARA

0 MKD

For sale by: Marjan 07 Jul 16:19 Delete, Edit or Renew Your Ad
Ad type
For sale
Advertised by
Private
Се продава разработен бизнис со траен договор со цементраница "УСЈЕ" Титан Скопје. Со продажбата на бизнисот одат два камиона миксери едниот е "Mercedes actros 9m3", а другиот е "Mercedes 25 27" 8m3 . Камионите според трајниот договор се паркирани во бетоњера А.Д. Усје и се ангажираат од страна на Цемантрница Усје со првенствено право на товарање за потребите на Цементарница. Покрај тие предности имаа и многу други предности. Може и компензација пола пола.
To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information