Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

MASINI ZA SIENJE POD NAEM

For sale by: Зоран 10 Dec 23:50 Delete, Edit or Renew Your Ad
БАРАМ ИНДУСТРИСКИ МАШИНИ ЗА ШИЕЊЕ И
ТОА
-ОВЕРЛОК СО 4 ИЛИ 5 КОНЦИ ЕДЕН
-ИБЕРДЕК ЕДЕН
-ЗА ПРАВО ШИЕЊЕ ЕДЕН
ПЛАКАМ ОДНАПРЕД ПО ДОГОВОР
ЗОРАН 071 272 266
Зоран
071 272 266
Leaflet
To the top