Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

Oksigenski koncentrator KS-3H

25 200 MKD

Company advertisement For sale by: TD Panter Faks 23 Dec 16:55 Log into the company to make changes
TD Panter Faks
Canon XF 200 1 600 EUR
LED Ceiling Light 12W 620 MKD
SanDisk Ultra SD – HC 32GB 40MB/s    900 MKD
Portable Oxygen Concentratot 23 400 MKD
Ad type
For sale
Advertised by
Store
Овој производ овозможува целосно снабдување со кислород. Помага во отстранување на стресот и зголемување на физичката способност. Модерен дизајн и лесен за користење. Вистинско решение за постари лица, пациенти или бремени жени, студенти, бизнисмени и уморни работници.
Придобивки:
- Обновување на мозочната активност
- Нега на кожата
- Намалување на замор
- Намалување на опасности од цигари и алкохол
- Зајакнување на имунолошкиот систем
TD Panter Faks
Пантерфакс е фирма која е основана 1996 година чија дејност е трговија со видео и аудио опрема. Се вбројуваме меѓу најуспешните во областа на електронската заштита. Денес во современиот свет на живеење им помагаме на нашите потрошувачи и клиенти на поедноставен и полесен начин да дојдат до реализација на своите потреби од областа на: - аудио-видео надзор, - хардвер и софтвер, - медии и потрошен материјал, - осветлување (рефлектори), комплетна опрема за работа на продукции и ТВ куќи. Исто така поседуваме богата палета на машини за броење на банкноти, монети и детектори за пари. Пантерфакс е сертифициран овластен дистрибутер на повеќето брендови кои ги увезува.
Visit our store page
Zivko Cingo 4 Show on the map
078/388-899
http://www.panterfax.com/index.html
TD Panter Faks
078/388-899
TD Panter Faks
HOME PURIFIER 280 EUR
SanDisk Extreme SD HC 32GB 60MB s 1 500 MKD
Oksigenski generator NT-BT 3g-7g/hr   25 000 MKD
NX 880b 16 686 MKD
To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information