Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

Stand poloven brendiran

1 000 MKD

For sale by: Светлана Кобец 12 Jan 01:53 Delete, Edit or Renew Your Ad
Светлана Кобец
070699466
Ad type
For sale
Advertised by
Private
Products
Other
Штандот е за промотивни и рекламни активности. Го има внатре ja дополнителна поличка. Лесно е склопуван-расклопуван, коплициран со ташна за носење, се е во одлична состојба.
Во текот на јануари цена е намалена!!!
Антон 070/699-466
Светлана Кобец
070699466
To the top