Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

Solarni sistemi

11 000 MKD

For sale by: daniel 06 May 23:21 Delete, Edit or Renew Your Ad
монтажа и сервис на сите видови соларни системи
вршиме монтажа на сонцеви отворени системи
гаранција од 5 години
имаме бојери од 100-300л
исталација со 3/4 цевки со стаклено влакно специјални а топла вода
поцетна цена од 18 000 вклучена монтажа можност а плаќање на 10 рати беЗ камати
работиме на територија на цела македонија
Leaflet
To the top