Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

Krem protiv celulit

550 MKD

Company advertisement For sale by: NATURAL 100% DUBAI 09 Mar 00:24 Log into the company to make changes
NATURAL 100% DUBAI
MASLO OD C SEME 270 MKD
KREM OD ZMIJA ZA CISTENJE NA LICE 370 MKD
SHAMPON ZA RAST NA KOSATA 370 MKD
GI RESAVA SITE PROBLEMI NA KOZATA 230 MKD
Ad type
For sale
Advertised by
Store
Location
Gostivar
Крем против целулит со љути пиперки, донесен од Дубаи, цена 550 ден.
Љутиот крем е составен од растителни екстракти и црн пипер кои помагаат во согорување на масните киселини при што дава нова свежина и енегија на кожата. Кремот во себе содржи посебна зацврстувачка супстанца која ја спречува појавата на целулит, ги топи маснотиите на телото, ја прави кожата поеластична и поздрава. Првите клиенти добиваат попуст на кремот се со цел да се уверат во пoзитивните резултати на истиот.
NATURAL 100% DUBAI
NASITE PREPARATI SE 100% PRIRODNI. SITE SE UVOZENI OD DUBAI.
Visit our store page
ilindenska Show on the map
070789356
NATURAL 100% DUBAI
070789356
NATURAL 100% DUBAI
GI RESAVA SITE PROBLEMI NA KOZATA 230 MKD
MASLO OD C SEME 270 MKD
KREM OD ZMIJA ZA CISTENJE NA LICE 370 MKD
SHAMPON ZA RAST NA KOSATA 370 MKD
To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information