Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

Kurs za nokti

0 EUR

For sale by: Marina 31 Aug 09:21 Delete, Edit or Renew Your Ad
Изработка на секаков вид нокти.Сакаш да научиш да изработуваш професионално нокти,да стекнеш занает за :професионален воден и сув маникир,нанесување на геллак,надградба со типсови,наливни нокти,гел на природни нокти,декорирање и цртање.Кои материјали се најисплатливи,како да го развиеш својот бизнис и да бидеш одличен во својата работа?!Побарај ме,јас сум наставник со долгогодишно искуство во изработка на нокти.Стекни занает и земи си диплома.
Leaflet
To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information