Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

Dlabinsko smukanje samponiranje na spalni so Kirby

1 500 MKD

For sale by: Angela 09 Feb 15:33 Delete, Edit or Renew Your Ad
Нудиме темелна и квалитетна услуга, длабинско смукање со Kirby, шампонирање и дезинфицирање на вашите теписони, спални кревети, детски кревети, елементи за седење.

Дополнително, нудиме и редовно домаќинско чистење кое опфаќа смукање со Kirby машина, бришење на прашина и децинфекција на ваши станови и деловни простории.

Цена:
Длабинско чистење 1500 денари
Домаќинско чистење 1000 денари

Ве очекуваме.
Leaflet
To the top