Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

CISTENJE I PERENJE SO RAINBOW MASHINA

0 MKD

For sale by: Rade 07 Mar 13:54 Delete, Edit or Renew Your Ad
Ad type
For sale
Advertised by
Private
Location
Skopje
Вршиме длабинско чистење на вашите лежаи, кревети, гарнитури и тапациран мебел притоа со сигурност вадејќи ги бактериите кои се наоѓаат во нив. Овие бактерии не може да се извадат на друг начин освен со Rainbow системот. Оваа машина помага на луѓе кои се алергични на домашна прашина , како и на заболени од астма. Истотака со Rainbow може да се исчисти и било кој друг дел од вашиот дом или канцелариски простор ( мебел , теписи, паркети , ламинати , прозори , врати , плочки , кујна , бања и сл. )
Переме теписи и гарнитури на лице место, со тоа што вашиот тепих или гарнитура ќе бидат суви за 2-3 часа.Ако имате повеќе работи за чистење следува и попуст.Доаѓаме на повик.

цена:
гарнитура 600 ден. (перење 1200 ден.)
теписи 50 ден. (перење 70ден.) од м2
душек 200 ден. (перење 400 ден.)
душек брачен 500 ден. (перење 1000 ден.)
кревет 300 ден. (перење 600 ден.)
столици 50 ден. (перење 100 ден.)
чистење радијатори 100 ден (1 радијатор)
Leaflet
To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information