Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

Casovi po gitara preku Zoom

450 MKD

For sale by: Тања 26 Mar 18:58 Delete, Edit or Renew Your Ad
https://casovipogitara.wixsite.com/casovipogitara


• Онлајн часови по гитара за сите возрасти со насока кон класичната гитара.
• Акорди, ритам, читање ноти, табелатури и музичка теорија, свирење со прсти и со трзалица, како и учење на песни согласно со кој тип на музика најмногу ви лежи
• Часовите може да се одржуваат преку скајп, зум или било кој медиум по ваш избор. Онлајн моделот е веќе испробан (го практикувам веќе 6 месеци) и часовите го имаат истиот квалитет како и настава во живо.
• Свирам гитара повеќе од 16 години и имам 3 годишно искуство како професорка по гитара во „Гитара Пет“. Воедно сум и дипломиран психолог. Моментално сум во процес на изучување Џез Гитара преку Online платформата на Berklee Online - Berklee College of Music. Имам работено со буквално секоја возрасна група од 6 годишни деца па се до личности во пензионерските денови.

• Часовите се за сите возрасти почнувајќи од 6 години. Времетраењето е 45-50 минути

• Цената е 600ден од час
• или доколку платите наеднаш 1800ден за 4 часа (со услов часовите да бидат одработени во рок од 4 недели)

• Закажете си термин на casovipogitara@outlook.com или 072 641 266
• zoom: casovipogitara@outlook.com
закажувањето може да се направи и преку платформата preply https://preply.com/en/tutor/809804/
Тања
072 641 266
Leaflet
To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information