Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

Poliranje na Farovi

0 MKD

Company advertisement For sale by: Axius 05 May 21:31 Log into the company to make changes
Ad type
For sale
Advertised by
Store
Services
Other
ВОЗЕТЕ СИГУРНО
РЕШЕТЕ ЈА СЛАБАТА ВИДЛИВОСТ ВО ТЕМНИЦА
ВРАТЕТЕ МУ ДЕЛ ОД СТАРИОТ СЈАЈ НА ВАШИОТ АВТОМОБИЛ

Под влијание на временските услови, УВ зраци, удари на камчиња и песок, перење со не соодветни шампони, фаровите со години постануваат пожолтени, заматени и непроѕирни, па видливоста во ноќта опасно се намалува.
Наместо скапоцена замена, со полирање и премачкување со заштитен слој против УВ зраци и вода, фаровите на вашиот автомобил повторно ќе "прогледаат" и ќе постанат како нови.
Но немојте предолго да чекате зошто ако се постари и заматеноста е поголема, помали се шансите за враќање на фаровите на оригиналниот фабрички сјај.

ВРШИМЕ ПРОФЕСИОНАЛНО ЧИСТЕЊЕ, ПОЛИРАЊЕ И ЗАШТИТА НА
- ПОЖОЛТЕНИ
- ЗАМАТЕНИ И
- ОШТЕТЕНИ ФАРОВИ

ВРАТЕТЕ ИМ ГО ФАБРИЧКИОТ СЈАЈ НА ВАШИТЕ ФАРОВИ
ВАШИОТ МИЛЕНИК ГО ЗАСЛУЖУВА ТОА

ADC ✯ Axius,Skopje
070 335253

https://plus.google.com/communities/100937031065376384508

https://www.facebook.com/adc.axius

https://plus.google.com/117741793620189914644VRSIME POLIRANJE NA
- POZOLTENI
- MATIRANI I
- IZGREBANI FAROVI I STOPOVI

VRATETE IM GO FABRICKIOT SJAJ NA VASITE FAROVI I STOPOVI.

Poliranje na farovi na:
Alfa Romeo, Audi, BMW, Cadillac, Chevrolet, Chrysler, Citroen, Daewoo, Fiat, Ford, GM, Honda, Hyundai, Isuzu, Jaguar, Jeep, Kia, Land Rover, Lexus, Mazda, Mercury, Mercedes, Mini, Nissan, Mitsubishi, Opel, Peugeot, Porsche, Renault, Rover, Saab, Seat, Skoda, Toyota, Vauxhall, Volvo, VW, Golf, Passat, Polo, Astra, Vectra, Corsa, Focus, Mondeo, Ibiza, Leon, MAN, IVECO, SCANIA, DAF
Axius
Hemisko Custenje tapacir na mebel i vozila
Visit our store page
Show on the map

Leaflet
To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information