Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

KVALITETEN I BRZ SUDSKI PREVOD ANG MAK

0 MKD

For sale by: Afrodita 05 Nov 19:47 Delete, Edit or Renew Your Ad
Ad type
For sale
Advertised by
Private
Location
Skopje
Services
Translation
Искусни и овластени судски преведувачи, дипломирани на Филолошкиот факултет - англиски јазик, отсек преведување и толкување, вршат секаков вид на превод од англиски на македонски јазик и обратно, како и толкување - симултано, консекутивно, превод на дипломи и уверенија,документи за странски возила, семинарски работи и др.
Доколку Ви треба превод дури и на само една страница или пак текст кој содржи поголем број страници контактирајте не на E-mail: [email protected] или на телефонскиот број 078849773,каде подетално ќе се информирате и ќе се договориме.
Наша потесна специјалност е преведување на стручни текстови од поединечни области, пр. економија, менаџмент, право, медицина, фармација, итн.
Ние функционираме на следниов начин:
Доколку имате текст за превод и не сте во можност физички да го доставите на договорена адреса, тогаш испратете го на наведениот E-mail, во форма на word,pdf,jpg.... Ние ќе го разгледаме текстот и веднаш ќе Ви доставиме понуда. Потоа Вие одлучувате дали понудата Ви одговара во цена и рокови за превод. Околу начинот на плаќањето, ќе се договориме преку E-mail или телефон.
Afrodita
078849773
Leaflet
To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information