Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

Prevoz do site destinacii

0 MKD

For sale by: TOSE 08 Oct 19:09 Delete, Edit or Renew Your Ad
Нудиме Вип превоз до сите дестинации,со најмодерно возило од марката Mercedes Benz.
Возилото е опремено со сите додатоци кои можат да го обезбедат вашиот превоз да биде удобен и пријатен.Навремено и професионално извршување на услугите.
24hours service

тел.076 482 116
075 482 116 Тоше
Leaflet
To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information