Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

Izrabotka na trudovi

0 MKD

For sale by: Biljana Gjosheva 17 Nov 17:54 Delete, Edit or Renew Your Ad
Leaflet
Ad type
For sale
Advertised by
Private
Services
Writing
Консултација и помош при подготвување на научни трудови и изработка на есеи, семинарски, дипломски и магистерски од сите области. Трудовите се подготвуваат со уредно цитирани извори на литература и без никакво плагијаторство, брза подготовка на научни трудови со можност за корекции и надополнувања во процесот на подготовка. Неофицијален превод (за лични, образовни и бизнис потреби без судски печат) од англиски, руски, бугарски, хрватски и српски на македонски јазик и обратно. За повеќе информации испратете ни e-mail: [email protected]
Biljana Gjosheva
071595143
Leaflet
To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information