Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

INDUSTRISKA MASINA ZA PERENJE

0 MKD

Company advertisement For sale by: АЛМА-БП Дооел Кавадарци 22 Feb 09:18 Log into the company to make changes
АЛМА-БП Дооел Кавадарци
071377877
Ad type
For sale
Advertised by
Store
Location
Kavadarci
Products
Other
Се продава професионална машина за перење:

FAGOR LA13

* 14 кг
* Електрично греење - 9 киловати
* Центрифуга - 1000 вртежи во минута
* G фактор - 450
* Компјутерско бирање програми - TP
* Голем отвор на вратата
* Каскаден барабан за одлична заштита на материјалот.
* Димензии - (мм) 1300x798x870
* Произведена - 2015 година во Шпанија
* 2 машини на залиха
* Гаранција

Сите машини се целосно сервисирани и тестирани. Имаме на располагање над 360 машини за перење, сушење, хемиско...
24/7 целосна поддршка и оригинални делови.

Контакти:

АЛМА БП ДООЕЛ
Индустриска бб, Кавадарци
071 377 877
[email protected]
www.alma-bp.mk

TAG - peralna peralni masina za perenje masina za susenje susara susalna profesionalna oprema industriska masina servis industriski masina valjak pegla parea struja oprema restoran hotel bolnica oprema makinë larëse, tharëse, lavanderi, profesionale, industriale sadovi , kujna konvektomat , friteza , mikser frizider zamrznuvac zamrznuvach inoks inox frizideri mesara kujna oprema restoran hotel mesari meso
АЛМА-БП Дооел Кавадарци
АЛМА-БП се занимава со големо продажба на професионални перални, сушари, ваљаци и угостителска опрема. www.alma-bp.mk
Visit our store page
Шишка 16 Кавадарци Show on the map
071377877
https://www.alma-bp.mk
АЛМА-БП Дооел Кавадарци
071377877
АЛМА-БП Дооел Кавадарци
LEDOMAT SCOTSMAN 160 kg 0 МКД
INDUSTRISKI MASINI ZA PERENJE SUSENJE I PEGLANJE 0 МКД
Profesionalna masina za sadovi 2 000 ЕУР
PROFESIONALNA MASINA ZA PERENJE SADOVI I CASI 1 300 ЕУР
To the top