Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

Rabota vo igroteka

Company advertisement Hiring for a job by: Капитол Плеј 09 Aug 10:14 Log into the company to make changes
Игротеката Кидс Парк има потреба од персонал за работа во игротека.
Предност имаат кандидатите со образование со педагошка позадина и искуство.
Плата - 15.000 денари
Апликации на e-mail: [email protected], со назнака за работа во игротека
Капитол Плеј
Забавен центар - куглана, игротека, пицерија и juice bar
Visit our store page
Булевар Јане Сандански 71A Show on the map
071305976
http://capitolmall.mk/zabava/

Игротека Кидс Парк

Капитол Плеј
To the top