Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

Se bara zena za cuvanje deca

Hiring for a job by: мелина 10 Feb 15:11 Delete, Edit or Renew Your Ad
Се бара жена за чување на три деца во домашни услови.Населба Жданец,од о9 до 16 часот.Плата 16.000ден.Телефон за контакт 072 253939 Оставете ми смс со ваши податоци
мелина
072253939
Leaflet
To the top