Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

POTREBNA E BEBISITERKA

0 MKD

Hiring for a job by: БЕБИСИТЕРКА 05 Oct 12:39 Delete, Edit or Renew Your Ad
Advertised by
Private
Location
Skopje
Семејство од има потреба од бебиситерка за нега и чување на бебнце 1г.
Обврски на бебиситерката се чување и грижа за бебето, анимација, подготовка на оброци, менување на пелени, прошетки.
Потребно е бебиситерката да има претходно работно искуство со чување на деца на таа возраст во фамилија.
Се работи од понеделник до петок од 08-16часот.
Одлични услови за работа.
Сите заинтересирани кандидатки да се јават на 075/301-605, 078/315-982
БЕБИСИТЕРКА
075/301-605
Leaflet
To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information