Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

Vi nudime izrabotka na stiropor fasadi lepenje

0 MKD

Company advertisement Hiring for a job by: Leonid Invest DOO 20 May 20:33 Delete, Edit or Renew Your Ad
Изработка на стиропор фасади,лепење на стиропор внатрешно и надворешно.Работиме гипс картон (преградни ѕидови,спуштени плафони,шанкови,опшивки на прозорци,глетовање,молерисување.Исто така работиме и керамички плочки на големи и мали површини.Изведуваме брзо и со загарантиран квалитет.ВАШЕ е да не контактирате и да ни ја кажете замислата НАШЕ е да ја реализираме.
Leonid Invest DOO
+389 78 316 833
To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information